Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdy a kde? V této sekci naleznete jak seznam našich plánovaných, tak již uskutečněných akcí.

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Rok 2017

 

2.9.  Svatba (Jižní Morava)

5.7. Otevřené sklepy (Moravská Nová Ves) - pro veřejnost

22.6. Gruň (Švarná Hanka)

duben - Svatba - Petrovice u Karviné

duben - Velikonoční jarmark (Klimkovice)

duben - Velikonoční jarmark (Havířov)

duben - Brušperská pouť (náměstí)

 

 

Rok 2016

 

10.12. - Oslava narozenin (Stará Ves nad Ondřejnicí)

12.11. - Posezení s cimbálovkou (Libhošť)

1.11. - Jarmark řemesel (Krmelín - Restaurace na Benátkách) 8:30 - 11:00

8.10. - Prameny Valašsko (Rožnov pod Radhoštěm)

20.8. - Vizovické Trnkobraní (Vizovice)

5.7. - Otevřené sklepy (Moravská Nová Ves - sklep č. 5)

1.7. - Zámecký večer (Ostrava-Poruba - zámek)

19.6. - Vítání léta (Vizovice - pod horní školou)

18.6. - Svatba (Brušperk - Restaurace Pastevník)

14.5. - Festival Poodří Františka Lýska (Stará Ves nad Ondřejnicí - nad zámkem)

24.4. - Pouť (Brušperk - náměstí)

18.3. - Velikonoční městečko Havířov (Havířov - náměstí)

26.2. - Ples ZŠ Brušperk (Brušperk - Restaurace Na Letné)

16.1. - Valašský  bál (Vizovice - Sokolovna)

 

 

 

Rok 2015

 

19.12. - Vánoční večírek CM Fojt (Brušperk - Národní dům) od 18:00

17.12. - Vánoční městečko (Havířov - náměstí) 15:30 - 16:30

16.12. - Hraní pro důchodce (Frýdek-Místek - Domov pro seniory) 15:00 - 17:00

12.12. - Vánoční koncert (Vizovice)

13.-15.11. - Soustředění (Moravská Nová Ves)

16.10. - VIP akce (Havířov) od 19:00

3.10. - Burčákové hody (Otrokovice)

19.9. - Oslava narozenin (Olešná u Klokočova) 15:00 - 24:00

12.9. - Dožínky (Kateřinice) 15:00 - 15:30

11.9. - Crazy fest (Ostrava-Poruba - Zámek) 18:00 - 19:00

29.8. - Frenštátské slavnosti 2015 od 17:00

22.8. - Trnkobraní (Vizovice)

2.-8.8. - Dánsko

31.1. - Valašský  bál (Vizovice)

 

 

 

Rok 2014

17.12. - beseda - domov důchodců (F-M)

11-12.12. - Vánoční akademie (Brušperk) 15:30

21.11. - Posezení s cimbálovkou (Libhošť) 18:00 - 23:00

1.11. - X. ročník Jarmarku řemesel (Krmelín - Restaurace na Benátkách) 8:30 - 11:00

11.10. - Prameny (Rožnov pod Radhoštěm - Janíkova stodola)

12.9. - Crazy fest (Ostrava-Poruba - Zámek) 16:00 - 17:00

31.8. - Rodinná oslava (Olomouc-Topolany - Restaurace Moravský grunt) 14:00 - 16:00

28.8. - Gastrofestiválek (Ostravice - Beskydský pivovárek) 18:00 - 20:00

23. - 24.8. - Trnkobraní (Vizovice)

22.6. - Zámecké odpoledne (Vizovice - Zámek) od 17:00

21.6. - Hraní k poslechu (Libhošť) 14:00 - 18:00

7.6. - Staroveské obecní slavnosti (Stará Ves nad Ondřejnicí) 21:00 - 23:00

29.4. - Vernisáž (Havířov) odpoledne

27.4. - Pouť (Brušperk - náměstí) 09:00 - 12:00

17.4. - Velikonoční městečko Havířov (Havířov) 17:00 - 18:00

22.2. - Valašský bál souboru Ševčík (Ostrava-Zábřeh - Dům kultury Akord) od 19:00

14.2. - Ples ZŠ Brušperk (Brušperk - Restaurace Na Letné) od 20:00

7.2. - Ples (Ludgeřovice) od 19:00

31.1. - Lašský bál (Ostrava-Stará Bělá - Katolický dům) od 19:00

19.1. - Valašský bál (Vizovice - Sokolovna) od 19:30

5.1. - Vánoční koncert Vizovjánku (Zlín - Malá scéna) od 14:00

 

 

 

Rok 2013

 

20.12. - Vánoční večírek CM Fojt (Brušperk - Národní dům) od 18:00

18.12. - Hraní pro důchodce (Frýdek-Místek) 15:00 - 17:00

13.12. - Vánoční koncert Vizovjánku (Vizovice - Kulturní dům)

23.11. - Posezení s cimbálovkou (Libhošť) 18:00 - 23:00

22.11. - Beaujolais párty (Ostrava-Nová Ves - Kulturní dům) 16:00 - 20:00

16.11. - Svatomartinské hody (Sanatoria Klimkovice) 15:00 - 18:00

8. - 10.11. - Soustředění s Vizovjánkem (Trnava)

2.11. - Oslava narozenin (Vizovice) večer

2.11. - IX. ročník Jarmarku řemesel (Krmelín - Restaurace na Benátkách) od 9:00

14.9. - Vinobraní (Čavisov) 18:00 - 23:00

14.9. - Jarmark (Klimkovice) 11:30 - 15:00

7.9. - Vystoupení s Ondřejnicí (Sedliště) 17:00 - 18:00

31.8. - Frenštátské slavnosti (Frenštát pod Radhoštěm)

24.8. - Sochovy slavnosti (Lhotka pod Ondřejníkem)

16. - 21.8. - International Folklore Festival - Szeged (Maďarsko - Szeged)

10.8. - Svatba (Vizovice)

6.7. - Rožnovské slavnosti (Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě) od 21:00

4. - 6.7. - Den otevřených sklepů (Moravská Nová Ves)

21.6. - Zámecké léto (Stará Ves nad Ondřejnicí - Zámek)

9.6. - Dětské dny v Liptále (Liptál)

8.6. - Soustředění s Vizovjánkem (Vizovice - Revika)

1.6. - XX. ročník turnaje folklorních souborů v minikopané O putovního Portáša (Jasenná) od 9:00

31.5. - Hraní k poslechu (Klimkovice - lázně) 19:00 - 22:00

18.5. - Staroveské obecní slavnosti (Stará Ves nad Ondřejnicí)

28.4. - Pouť (Brušperk - náměstí) 09:00 - 12:00

19. - 21.4. - Soustředění s Vizovjánkem (Vizovice - ZŠ)

13.4. - Oslava narozenin (Krmelín - Restaurace Nautilus)

27.3. - Velikonoční městečko Havířov (Havířov) 15:00 - 17:30

23.3. - Velikonoční výstava (Brušperk - Národní dům) 09:00 - 11:00

23.2. - Vše-valašský reprezentační bál (Vsetín - Dům kultury) od 19:00

9.2. - Lašský bál (Frýdek - Místek - Kulturní dům Frýdek) od 19:30

8.2. - Hraní (Klimkovice - lázně) 18:30 - 22:00

26.1. - Lašský bál (Ostrava - Proskovice - Sokolovna) od 19:00

25.1. - Ples ZŠ Brušperk (Brušperk - Restaurace Na Letné) od 20:00

19.1. - Valašský bál (Vizovice - Sokolovna) od 19:00

 

 

 

Rok 2012


31.12. - Silvestr (Kozlovice - Valašský pivovar) od 20:00

28.12. - Hraní (Kozlovice - Valašský pivovar) 19:00 - 23:00

19.12. - Hraní pro důchodce (Frýdek - Místek) 13:30 - 16:00

8.12. - Rodinný vánoční večírek CM Fojt (Brušperk - Národní dům) od 18:00

7.12. - Otevíraní ZŠ Brušperk (Brušperk - Základní škola) 16:00 - 18:00

5.12. - Rozsvěcování vánočního stromu (Brušperk - náměstí)

24.11. - Koncert k 40. výročí Vizovjánku (Vizovice - Kulturní dům)

23.11. - Koncert k 35. výročí Ondřejnice (Brušperk - Základní škola)

3.11. - Hraní (Paskov - Kulturní dům) 18:30 - 19:00

3.11. - IX. ročník Jarmarku řemesel (Krmelín - Restaurace na Benátkách) od 9:00

18.10. - Firemní večírek (Ostrava)

13.10. - Inspirace (Ostrava - Janáčkova konzervatoř)

21. - 23.9. - Sklípek (Moravská Nová Ves - stréc Jura)

15.9. - Slavnosti (Pustá Polom) 18:30 - 23:00

15.9. - Družba (Stará Ves nad Ondřejnicí) 15:30 - 16:00

14.9. - Otevírání komunitního centra (Kateřinice) 16:00 - 18:00

9.9. - Družba (Slovensko - Raková)

8.9. - Den města Brušperk (Brušperk - náměstí)

25.8. - Svatba (Trnava u Zlína)

17.8. - Folklor bez hranic (Ostrava - Slezskoostravský hrad) od 18:00

31.7. - 6.8. - SIVO Festival (Nizozemí - Emmen)

22.6. - MFF Strážnice (Strážnice) od 22:30

16.6. - Den Moravy (Zlín)

15.6. - Zámecké léto (Stará Ves nad Ondřejnicí - Zámek)

26.5. - Obecní slavnost (Stará Ves nad Ondřejnicí) od 17:00

25.5. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

20.5. - Pouť (Ostrava - Stará Bělá - hřiště) 09:00 - 13:00

5.5. - Oslava narozenin (Stará Ves n. O. - Hasičárna)

30.4. - Stavění Máje (Klimkovice - areál bývalého koupaliště) 16:00 - 18:00

27.4. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

22.4. - Pouť (Brušperk - náměstí) 09:00 - 14:00

14.4. - Svatba (Stará Ves nad Ondřejnicí) 16:00 - 20:00

8.4. - Velikonoce (Rožnov pod Radhoštěm - Skanzen) 10:00 - 16:00

24.2. - Ples ZŠ Brušperk (Brušperk - Restaurace Na Letné) od 20:00

4.2. - Svatba (Životice u Nového Jičína)

28.1. - Lašský bál (Ostrava - Proskovice - Sokolovna)

 

 

 

Rok 2011

 

17.12. - Souznění (Kozlovice)

16.12. - Rodinný vánoční večírek CM Fojt (Brušperk - Národní dům) od 19:30

4.12. - Mikulášská nadílka (Krmelín - Restaurace na Benátkách) od 16:00

3.12. - Mikulášský jarmark (Valašské Klobouky)

2.12. - Firemní večírek (Ostrava - Martinov - Zuzana) 19:30 - 23:00

26. - 27.11. - Soustředění (Vizovice)

23.11. - Koncert ZUŠ Brušperk (Brušperk - ZUŠ) od 17:00

18.11. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

5.11. - VIII. ročník Jarmarku řemesel (Krmelín - Restaurace na Benátkách) od 9:00

29.10. - Oslava narozenin (Stará Ves nad Ondřejnicí)

22.10. - Podzimní slavnost (Stará Ves nad Ondřejnicí - Hala TJ Sokol) od 17:00

21.10. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

15. - 16.10. - Soustředění (Vinné sklepy Podluží - Moravská Nová Ves)

30.9. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

28.9. - 2. Horolezecký výplaz na vrchol K1 bez kyslíkových přístrojů (Krmelín - Restaurace Na Benátkách) 17:00 - 18:00

24. - 25.9. - XV. dětský mezinárodní folklorní festival "Břeclav 2011"

3. - 4.9. - Folklorní festival Lidový rok (Velká Bystřice)

20.8. - Sochovy slavnosti (Lhotka pod Ondřejníkem)

24.7. - Oslava narozenin (Restaurace Valaška - Brušperk)

22.7. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

29.6. - 5.7. - Mezinárodní folklórní festival (Polsko)

24.6. - Svatojánský oheň (Ostrava - Proskovice) 17:00 - 18:00

18.6. - Slavnosti (Mošnov) od 13:00

17.6. - Zámecké léto (Stará Ves nad Ondřejnicí - Zámek) od 18:00

11.6. - Svatba (Olomouc - Neředín - Menza Univerzity Palackého) 19:00 - 24:00

11.6. - Obecní slavnost (Stará Ves nad Ondřejnicí) 13:00 - 15:00

10.6. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

28.5. - Piknik v obecním parku v Kateřinicích (Kateřinice - obecní park) 13:30 - 14:30

21. - 22.5. - Národopisná slavnost (Praha - Kinského zahrady)

13.5. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

1.5. - Májová Plesná (Ostrava - Plesná)

1.5. - Pouť (Brušperk - náměstí) 9:00 - 12:00

17.4. - Velikonoční jarmark (Frýdek - Místek - Zámek)

15.4. - Velikonoční koncert (Stará Ves nad  Ondřejnicí - Zámek) od 16:00

27.3. - Dětská přehlídka (Ostrava) 9:00 - 14:00

29.1. - Lašský bál (Proskovice - Sokolovna) od 19:00

28.1. - Ples ZŠ Brušperk (Brušperk - Restaurace Na Letné) 20:00 - 23:00

 

 

 

Rok 2010

 

18.12. - Vánoční koncert LSPT Ondřejnica (Brušperk - ZŠ) 17:00 - 19:00

15.12. - Hraní pro důchodce (Frýdek - Místek) 13:30 - 16:30

11.12. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

10.12. - Firemní večírek (Krmelín - Restaurace Nautilus) od 19:00

3.12. - Mikulášská nadílka (Krmelín - Restaurace na Benátkách) od 16:00

27.11. - Inspirace (Ostrava - Janáčkova konzervatoř) celý den

19.11. - Křtění cimbálu (Brušperk - ZUŠ Brušperk) od 17:00

19.11. - Hraní pro školu (Frýdek - Místek - SŠ zemědělská a lesnická) 11:00 - 14:00

16.11. - Hraní pro ZŠ (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:30 - 22:30

12.11. - Firemní večírek (Polanka nad Odrou) od 18:00

6.11. - Lašský jarmark (Krmelín - Restaurace na Benátkách) od 9:00

4.11. - Hraní pro důchodce (Krmelín - Restaurace Nautilus) 16:00 - 19:00

30.10. - Oslava narozenin (Životice u Nového Jičína - Obecní dům) 17:00 - 20:00

22.10. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

2.10. - Oslava narozenin (Brušperk - Restaurace Na Gruntě) 16:00 - 17:00

28.9. - 1. Horolezecký výplaz na vrchol K1 bez kyslíkových přístrojů (Krmelín - Restaurace Na Benátkách) 16:30 - 17:30 

25.9. - Družba (Stará Ves nad Ondřejnicí - Sokolovna)

24.9. - Burčákové hody (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 23:00

3. - 5. 9. - Folklorní festival Chrudim hraje (Chrudim)

21.8. - Sochovy slavnosti (Lhotka pod Ondřejníkem)

20.8. - Folklorní večer (Hukvaldy - Restaurace pod Hradem) 18:00 - 23:00

4. - 8.8. - Dánsko

31.7. - Svatba (Ostrava - Stará Bělá - Katolický dům) 19:00 - 23:00

27.6. - Polsko s Ondřejnicí

26.6. - Zábavné odpoledne (Ostrava - Avion Shopping Park) 13:00 - 20:00

18.6. - Zámecké léto (Stará Ves nad Ondřejnicí)

28.5. - Folklorní večer (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 23:00

22.5. - Obecní slavnost (Stará Ves nad Ondřejnicí)

21.5. - Folklorní večer (Hukvaldy - Restaurace Pod Hradem) 18:00 - 23:00

15.5. - Akce zahrádkářů (Kateřinice - u Obecního úřadu) 17:00 - 19:00

12.5. - Koncert ZUŠ v Polsku (Wisla)

6. - 9.5. - Výměnný pobyt s Kyticí - Středočeský folklorní festival Tuchlovice (Praha a Tuchlovice u Kladna)

25.4. - Pouť (Brušperk - náměstí) 9:00 - 12:00

24.4. - Oslava narozenin (Ostrava - Restaurace U Dvořáčků) 16:30 - 18:30

23.4. - Koncert ZUŠ (Kateřinice)

16.4. - Koncert ZUŠ (Brušperk - ZŠ) od 17:30

4.4. - Koštování vína (Ostrava - Stará Bělá - Katolický dům) 14:00 - 20:00

27.2. - Svatba (Krmelín - Restaurace Nautilus) 15:30 - 19:00

30.1. - Lašský bál (Ostrava - Proskovice - Sokolovna) od 19:00

29.1. - Ples ZŠ (Brušperk - Restaurace Na Letné) od 19:00

9.1. - Lašské Vánoce (Frenštát pod Radhoštěm - kostel sv. Jana Křtitele) od 16:00

 

 

 

 

 

Rok 2009

 

 

 

 

10.1. - Oslava narozenin (Brušperk - restaurace Valaška) od 15:00 + oslava narozenin (Krmelín - restaurace Nautilus) od 18:00

 

19.1. - Hraní k poslechu (Olešná - restaurace u Toma) od 18:00

 

24.1. - Tvarůžkové hody (Hukvaldy - U Vajta) od 17:00

 

30.1. - Školní ples (Brušperk - U Hynečka) od 20:00

 

31.1. - Ples Ondřejnice (Ostrava - Proskovice - Sokolovna) od 19:00

 

14.2. - Hraní k poslechu (Brušperk - Národní dům) od 18:00

 

21.2. - Ples (Mošnov - kulturní dům) od 20:00

 

27.3. - Soutěž cimbálových muzik (Havířov)

 

5.4. - Velikonoční jarmark (Frýdek-Místek - zámek, rytířský sál) 10:00 - 14:00

 

8.4. - Velikonoční jarmark (Ostrava - Jiráskovo náměstí) od 13:00

 

18.4. - Regionální přehlídka dětských folklórních souborů (Ostrava - Konzervatoř L. Janáčka)

 

21.4. - Koncert ZUŠ (Brušperk - ZŠ) od 18:00

 

1.5. - Oslava narozenin (Krmelín - Hostinec na Světlově) 17:00 - 19:00

 

5.5. - Oslava narozenin (Ostrava) cca 17:00 - 20:00

 

16.5. - Oslava narozenin (Třinec) od 15:00

 

22.5. - Hraní k poslechu (Krmelín - Bowling u Hodže) od 20:00

 

30.5. - Obecní slavnost (Stará Ves n. Ondřejnicí) odpoledne + oslava narozenin (Krmelín - Bowling u Hodže) od 20:00

 

5. - 7.6. - Folklórní festival (Pardubice, Hr. Králové)

 

12.6. - Vystoupení s Malou Ondřejnicí pro důchodce (Krmelín - restaurace Benátky) v 16:30

 

14.6. - Koncert ZUŠ (Stará Ves n. Ondřejnicí - Zámek) od 15:00

19.6. - Zámecké léto (Stará Ves n. Ondřejnicí - Zámek) od 18:00

20.6. - Mezinárodní folklórní festival (Frýdek-Místek) celý den

22.6. - Vystoupení s Ondřejnicí pro Japonce (Stará Ves n. Ondřejnicí - Zámek) od 19:00

28.6. - Hraní k poslechu - pouť (Krmelín - Bowling u Hodže) od 16:00

7.8. - Hraní k poslechu (Hukvaldy - Restaurace Pod Hradem) 18:00 - 23:00

9.8. - Pouť (Píšť) od 20:30

16.8. - 26.8. - Folklórní festival (Portugalsko - Porto)

29.8. - Vizovické Trnkobraní a Liptálské slavnosti (Vizovice, Liptál)

4.9. - Hraní k poslechu (Hukvaldy - Restaurace Pod Hradem) 18:00 - 23:00

5.9. - 2. Národopisná slavnost na Soláni (Velké Karlovice, Soláň)

11.9. - 13.9. - Mezinárodní festival dětských folklorních souborů Písní a tancem (Luhačovice)

18.9. - Burčákové hody (Krmelín - Restaurace Nautilus) 19:00 - 23:00

19.9. - Festival Košatecký Otoman (Stará Ves n. Ondřejnicí - Košatka) od 16:00

27.9. - Hraní k poslechu (Hukvaldy - Restaurace U Zastávky) 19:00 - 24:00

2.10. - Hraní k poslechu (Hukvaldy - Restaurace Pod Hradem) 18:00 - 23:00

16.10. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 19:00 - 23:00

17.10. - Oslava narozenin (Stará Ves n. Ondřejnicí - Has. zbroj.) 15:00 - 17:00

24.10. - Podzimní slavnosti (Stará Ves n. Ondřejnicí - Sokolovna) od 17:00

6.11. - Hraní k poslechu (Hukvaldy - Restaurace Pod Hradem) 18:00 - 23:00

13.11. - Hraní k poslechu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 24:00

14.11. - Svatba (Frenštát pod Radhoštěm - Valašská koliba) 16:00 - 18:00

4.12. - Mikulášská nadílka (Krmelín - Restaurace na Benátkách) 17:00 - 18:00

4.12. - Hraní k poslechu (Hukvaldy - Restaurace Pod Hradem) 19:15 - 23:00

5.12. - Firemní večírek (Frýdek-Místek - KD Frýdek) 16:30 - 23:00

6.12. - Vánoční koncert (Brušperk - ZŠ) od 15:00

12.12. - Vánoce v Rožnovském skanzenu (Rožnov pod Radhoštěm - Skanzen) celodenní

15.12. - Vánoční koncert (Ostrava - K-Trio) od 17:00

18.12. - Vánoce v Nautilu (Krmelín - Restaurace Nautilus) 20:00 - 23:00

29.12. - Oslava narozenin (Brušperk - Restaurace Na Gruntu) večer

 

 

 

Rok 2008

 

6.9. - Vystoupení s Malou Ondřejnicí (Sedliště) 

18.10. - Podzimní slavnost (Stará ves n. Ondřejnicí)

4.12. - Mikulášská nadílka (Krmelín - Benátky) od 17:00

12.12. - Koncert ZUŠ Brušperk (Brušperk - Národní dům) od 18:00 

18.12. - Vánoční koncert (Brušperk - ZŠ) od 10:00

19.12. - Vánoční koncert (Brušperk - ZŠ) od 10:00 a 16:00 + firemní večírek (Ostrava Zábřeh - DK Akord) od 19:00

20.6. - Mezinárodní folklórní festival (Frýdek-Místek) celý den